AMPUŁKI L’OREAL

POWERDOSE COLOR

Loreal Powerdose Color AOX to odżywka w formie ampułki stworzona z myślą o włosach poddanych zabiegowi koloryzacji, które wymagają dodatkowej ochrony.

Formuła produktu oparta jest na aktywnych składnikach: Ionene G, cząsteczce Incell oraz Hydro-Resist. Incell to rodzaj lipidów wzmacniających ceramidy własne włosów, które odbudowują uszkodzone obszary i zwiększają ich odporność. Hydro-Resist to silikony kationowe tworzące lekką warstwę ochronną, które odpychają cząsteczki wody od włókna włosa. Ionene G przywraca gładkość włókna włosowego, redukuje porowatość, poprawia kondycję włosa. Dodatkowo zawiera filtr UV, witaminę E, pantenol i neohesperydynę.

Składniki aktywne zawarte w Loreal Powerdose Color AOX wzmacniają i utrwalają kolor oraz odżywiają i wygładzają łuski włosa. Włosy pozostają miękkie i lśniące.

Proponujemy stosować jako uzupełnienie zabiegu po użyciu szamponu Loreal z serii Vitamino Color. Produkt do profesjonalnej pielęgnacji włosów


POWER REPAIR LIPIDIUM

Power Repair Lipidium to intensywna odżywka w ampułce przeznaczona do regeneracji i odbudowy bardzo zniszczonych włosów. Odbudowuje i chroni włókno włosa. Ampułka posiada szerokie spektrum działania – intensywnie regeneruje i odbudowuje, wygładza, nadaje połysk, uzupełnia ubytki w strukturze włosa, sprawia, że włosy stają się miękkie i sprężyste. Pomaga chronić powierzchnię włosa na całej jego długości.

Zaawansowana formuła wzbogacona o lipidy, ceramidy, fito-keratynę oraz kwas mlekowy odbudowuje, wzmacnia i chroni włókno włosa na poziomie komórkowym nie obciążając go. W rezultacie włosy stają się miękkie, gładkie, pełne blasku i łatwe do układania.

Produkt do profesjonalnej pielęgnacji włosów.