L’OREAL SMARTBOND

DLACZEGO OCHRONA JEST TAKA WAŻNA?

Zmiana koloru włosów, dekoloryzacja lub koloryzacja utleniająca mogą znacząco wpłynąć na włosy. Teraz możesz zmieniać kolor swoich włosów bez przykrych konsekwencji. A wszystko to dzięki Smartbond! Możesz bezpiecznie i z łatwością realizować swoje metamorfozy podczas gdy Twoje włosy będą doskonale chronione!

 

CO TO WŁAŚCIWIE JEST SMARTBOND?

Smartbond to nowy dodatek do usługi koloryzacji i dekoloryzacji. Działa w miejscu ubytku pomagając natychmiast wzmacniać i ochraniać włosy. Niezależnie od tego, czy koloryzujesz włosy po raz pierwszy, myślisz o radykalnej zmianie czy kreatywnej koloryzacji – Smartbond sprawi, że Twoje włosy będą zawsze chronione i wzmocnione.

 

JAK DZIAŁA SMARTBOND?

Kwas maleinowy zawarty w Smartbond ogranicza uszkodzenie włosów i zachowuje spoistość mostków dwusiarczkowych, zapobiegając osłabianiu włókien jonowo-wodorowych. Polimery i ceramidy sprawiają, że włosy po wykonaniu usługi są miękkie i podatne na układanie. Co ważne, Smartbond  nie obniża stopnia rozjaśnienia, nie wydłuża czasu trzymania mieszanki na włosach i nie wymaga zmiany oksydantu na wyższy. Zaleca się stosowanie Smartbond przy każdej koloryzacji lub dekoloryzacji aby włosy pozostały zawsze zdrowe, mocne i lśniące. Teraz już nie musisz obawiać się zmiany koloru! Przyjdź do Salon Expert i zapytaj naszych specjalistów o dodatek Smartbond.